- laatste items
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 85 stuks.
.Koop het met
20uses
3017-16
16 Stuks
1, 65€
0,103€/Herbruikbaar
Op voorraad.
34021-10
10 Stuks
14, 73€
1,473€/Folie
Op voorraad.
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4405-25
25 Stuks
3, 53€
0,141€/Papieren
Op voorraad.
4360-100
100 Stuks
2, 00€
0,020€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7041-4
4 Stuks
12, 97€
3,243€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 350 ml |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 350 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Cilinder |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 250/300ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 50 |