- Pakket
- laatste items
20uses
480
20uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 480 stuks..
.Koop het met
84003-50
50 Stuks
5, 95€
0,119€/Herbruikbare
Op voorraad.
84002-50
50 Stuks
5, 83€
0,117€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7823-50-20
1.000 Stuks
124, 27€
0,124€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
8674-100
100 Stuks
10, 28€
0,103€/Voordelig
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 100ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Mok |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 100ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4,4 cm |
| Bovenste diameter | 6,6 cm |
| Vorm | Cirkel |
| Hoogte | 4,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 480 |