- laatste items
20uses
20uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 20 stuks.
.Koop het met
6079-50
50 Stuks
6, 34€
0,127€/Dennenblad
Op voorraad.
8318-25
25 Stuks
1, 69€
0,068€/Plastic
Op voorraad.
20uses
8470-50
50 Stuks
7, 73€
0,155€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
8472-50
50 Stuks
4, 90€
0,098€/Herbruikbare
Op voorraad.
9023-90
90 Stuks
2, 46€
0,027€/Double
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 100ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Mok |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 100ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4,4 cm |
| Bovenste diameter | 6,6 cm |
| Vorm | Cirkel |
| Hoogte | 4,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 20 |