- Pakket
- laatste items
125uses
4
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic Bediening kegels met Bediening kegel houder transparant 75ml 18x26cm (20 sets)
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x26cm |
| Ontwerp | UltraClear |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Pick |
| Totale Capaciteit | 75ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Langwerpig |
| Breedte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 26 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 4 |
10017-1-15
15 Stuks
161, 85€
10,790€/Bamboe
Op voorraad.
10011-1-2
2 Stuks
56, 46€
28,229€/Bamboe
Op voorraad.