- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic Bediening kegels met Bediening kegel houder transparant 75ml 18x26cm (5 stuks)
Koop het met
6078-50
50 Stuks
3, 35€
0,067€/Dennenblad
Op voorraad.
6279-6
6 Stuks
9, 90€
1,650€/Bamboe
Op voorraad.
9945-25
25 Stuks
3, 55€
0,142€/Herbruikbaar
Op voorraad.
10157-250
250 Stuks
7, 96€
0,032€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x26cm |
| Ontwerp | UltraClear |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Pick |
| Totale Capaciteit | 75ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Langwerpig |
| Breedte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 26 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 5 |
10017-1
1 Stuks
13, 49€
13,492€/Bamboe
Op voorraad.
10011-1
1 Stuks
35, 28€
35,284€/Bamboe
Op voorraad.