- Pakket
1.000
Placemat gemaakt van papier in Rood kleur 30x40cm.
De prijs is voor de doos van 1.000 Stuks
Accessoires
Zie meer producten van:
Beschrijving: Individueel tafelkleed van 30x40cm, gemaakt van Rood papier. Tafelkleed voor individueel diner.
Toepassing: Deze tafelkleden worden zowel gebruikt voor informele bijeenkomsten en familiemaaltijden, als in restaurants, cafés, bars en hotels. Het is een unieke manier om de tafel een persoonlijk tintje te geven, een elegante en kleurrijke sfeer te scheppen en de hygiëne en de esthetiek van het etablissement te handhaven, waarbij vlekken op de tafel worden vermeden.
Kleur: Rood.
Materiaal: Papier.
Metingen: 30x40 cm
Gewicht: 40 g/m²
Presentatie: Doos van 1.000 Stuks.
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30x40cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Placemat |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 30 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Grammage | 40 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 500,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 1.000 |
4243-500-2
1.000 Stuks
52, 25€
0,052€/Oranje
Op voorraad.
4813-500-2
1.000 Stuks
52, 25€
0,052€/Blauw
Op voorraad.
8926-500-2
1.000 Stuks
52, 25€
0,052€/Groen
Op voorraad.
4372-500-2
1.000 Stuks
51, 91€
0,052€/Rood
Op voorraad.
4342-500-2
1.000 Stuks
52, 25€
0,052€/Bruin
Op voorraad.
70011-500-2
1.000 Stuks
51, 58€
0,052€/Pistache
Op voorraad.
8925-500-2
1.000 Stuks
51, 58€
0,052€/Grijs
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord