- Pakket
- laatste items
1000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Placemat gemaakt van papier in Geel kleur 30x40cm.
De prijs is voor de doos van 1.000 Stuks
Accessoires
Koop het met
70011-500-2
1.000 Stuks
51, 58€
0,052€/Placemat
Op voorraad.
70010-500-2
1.000 Stuks
37, 27€
0,037€/Placemat
Op voorraad.
11530-1000
1.000 Stuks
32, 63€
0,033€/Papieren
Op voorraad.
5263-500-2
1.000 Stuks
52, 25€
0,052€/Placemat
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Beschrijving: Individueel tafelkleed van 30x40cm, gemaakt van Geel papier. Tafelkleed voor individueel diner.
Toepassing: Deze tafelkleden worden zowel gebruikt voor informele bijeenkomsten en familiemaaltijden, als in restaurants, cafés, bars en hotels. Het is een unieke manier om de tafel een persoonlijk tintje te geven, een elegante en kleurrijke sfeer te scheppen en de hygiëne en de esthetiek van het etablissement te handhaven, waarbij vlekken op de tafel worden vermeden.
Kleur: Geel.
Materiaal: Papier.
Metingen: 30x40 cm
Gewicht: 40 g/m²
Presentatie: Doos van 1.000 Stuks.
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30x40cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Placemat |
| Breedte | 1,20 m |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Grammage | 40 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 40 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 1000 |
4243-500-2
1.000 Stuks
52, 25€
0,052€/Placemat
Op voorraad.
70011-500-2
1.000 Stuks
51, 58€
0,052€/Placemat
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord