- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Papieren zak 44+15x40,5cm gemaakt van 100 g/m² Kraft papier. Ook bekend als papieren zakken met Amerikaanse bodem of papieren zakken zonder handvatten met rechthoekige bodem.
De prijs is voor de Verpakking van 25 Stuks.
Zie meer producten van:
Beschrijving: Kraftpapier zak met afmetingen 44+15x40,5cm. Papieren zakken zonder handvatten. Papieren zak recyclebaar, hernieuwbaar en 100% biologisch afbreekbaar.
Toepassing: Ook bekend als American Bottom Paper Bags. Gebruikt als meeneem voedsel zakken. Ideaal voor bulkproducten, bakkerijzakken, als boodschappentassen, fruitzakken...
Kleur: Kraft.
Materiaal: Papier.
Metingen:
Gewicht: 100 g/m²
Presentatie: Pak van 25 Stuks.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 44+15x40,5cm |
| Ontwerp | BIO |
| Materiaal | Papier |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 40,5 |
| Breedte | 44 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 100g/m2 |
| Intrastat | 48194000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 15 cm |
| Prijs voor | 25 |
39002-25
25 Stuks
5, 55€
0,222€/Papieren
Op voorraad.
39004-25
25 Stuks
10, 09€
0,404€/Papieren
Op voorraad.