- Pakket
1000
De beste vervanging voor Plastic Markt Zakken zijn Hexagonale Gebaseerde Papierzakken.
Ze vallen op door de volgende kenmerken:
De prijs is voor de Doos van 1000 eenheden.
Accessoires
Koop het met
4945-1000
1.000 Stuks
-5% 29, 17€ Normale prijs 30,71 €
0,029€/Papieren
Op voorraad.
5025-25-10
250 Stuks
-40% 42, 73€ Normale prijs 71,15 €
0,171€/Papieren
Op voorraad.
6109-50-12
600 Stuks
89, 12€
0,149€/Suikerriet
Op voorraad.
41310-25-10
250 Stuks
102, 37€
0,409€/Papieren
Op voorraad.
13161-50-20
1.000 Stuks
62, 65€
0,063€/Papieren
Op voorraad.
13163-50-20
1.000 Stuks
65, 64€
0,066€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Papieren zakken zijn het meest ecologische alternatief voor de traditionele plastic zakken. Ze zijn veel milieuvriendelijker, functioneel en veelzijdig en maken het bovendien mogelijk producten veilig op te bergen.
Het productieproces is eenvoudig: ze worden gemaakt door cellulosevezels, afkomstig van de pulp van bomen, te combineren na een "sorteerproces". Het aldus verkregen product wordt gefilterd en gewassen, waardoor een soort pulp ontstaat die tot papier wordt verwerkt. Ze zijn dus gemaakt van volledig hernieuwbare en duurzame materialen. Deze cellulosevezel is trouwens afkomstig uit ethisch en verantwoord beheerde bossen, wat een echte inzet en voordeel is voor de planeet.
Papieren zakken zonder handvatten staan bekend om hun vele gebruiksmogelijkheden en afmetingen en zijn de hoofdrolspelers in de meest uiteenlopende bedrijven en sectoren: groentewinkels, apotheken, supermarkten, bezorging en afhaal... Ze zijn ideaal voor kleine producten, die we gemakkelijk in de hand kunnen houden, maar die extra veiligheid nodig hebben en bovendien voor zware bestellingen of aankopen, omdat ze ons in staat stellen te profiteren van de structuur van de zak om meer stevigheid te hebben.
Een meer ecologische optie en een alternatief voor de traditionele plastic zakken: hernieuwbaar en herbruikbaar, zijn ze een stap in de richting van duurzaamheid. Ze onderscheiden zich door hun grote verscheidenheid (meerdere toepassingen en formaten).
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 23x35cm |
| Ontwerp | Zeshoekig |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Bolsas de Papel con Base Hexagonal |
| Diameter | 23 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 35 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Grammage | 45g |
| Intrastat | 48194000 |
| Type | Bolsas |
| Prijs voor | 1000 |
13165-50-20
1.000 Stuks
77, 73€
0,078€/Papieren
Op voorraad.
13163-50-20
1.000 Stuks
65, 64€
0,066€/Papieren
Op voorraad.
13161-50-20
1.000 Stuks
62, 65€
0,063€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord