- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 50 stuks.
.Koop het met
13109-25
25 Stuks
13, 23€
0,529€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 26+14x32 cm |
| Ontwerp | Times |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Bolsas de Papel |
| Toepassingen | Transporte |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 32 cm |
| Breedte | 26 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 80 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 14 cm |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord