- Pakket
- freeshipping
- laatste items
5000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 5000 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 16x16,5cm |
| Ontwerp | Vichy |
| Materiaal | Vetwerend papier |
| Producttype | Graspapier |
| Toepassingen | Take Away |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 16,5 cm |
| Breedte | 16 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 34 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Prijs voor | 5000 |
11677-250-16
4.000 Stuks
106, 63€
0,027€/Papieren
Op voorraad.
10579-250-12
3.000 Stuks
150, 14€
0,050€/Papieren
Op voorraad.
13183-250-16
4.000 Stuks
106, 63€
0,027€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord