- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 500 stuks.
.Accessoires
Koop het met
4397-100
100 Stuks
8, 30€
0,083€/BIO
Op voorraad.
4399-25
25 Stuks
2, 63€
0,105€/Kartonnen
Op voorraad.
4399-25-40
1.000 Stuks
84, 03€
0,084€/Kartonnen
Op voorraad.
5043-1000
1.000 Stuks
8, 70€
0,009€/Houten
Op voorraad.
6120-100
100 Stuks
8, 31€
0,083€/Papieren
Op voorraad.
6121-100
100 Stuks
9, 86€
0,099€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 16x16,5cm |
| Ontwerp | Vichy |
| Materiaal | Vetwerend papier |
| Producttype | Graspapier |
| Toepassingen | Take Away |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 16,5 cm |
| Breedte | 16 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 34 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Prijs voor | 500 |
11677-250
250 Stuks
8, 32€
0,033€/Papieren
Op voorraad.
10579-250
250 Stuks
15, 63€
0,063€/Papieren
Op voorraad.
13183-250
250 Stuks
8, 32€
0,033€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord