- laatste items
Product vervangen door:
Koop het met
4967-100
100 Stuks
5, 35€
0,053€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Papieren zakken zijn het meest ecologische alternatief voor de traditionele plastic zakken. Ze zijn veel milieuvriendelijker, functioneel en veelzijdig en maken het bovendien mogelijk producten veilig op te bergen.
Het productieproces is eenvoudig: ze worden gemaakt door cellulosevezels, afkomstig van de pulp van bomen, te combineren na een "sorteerproces". Het aldus verkregen product wordt gefilterd en gewassen, waardoor een soort pulp ontstaat die tot papier wordt verwerkt. Ze zijn dus gemaakt van volledig hernieuwbare en duurzame materialen. Deze cellulosevezel is trouwens afkomstig uit ethisch en verantwoord beheerde bossen, wat een echte inzet en voordeel is voor de planeet.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12+6x50cm |
| Ontwerp | Siega |
| Materiaal | Gelegd papier |
| Producttype | Bolsas de Papel Pan |
| Toepassingen | Panadería |
| Certificaten | Food Contact |
| Hoogte | 50 cm |
| Breedte | 6 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 35 g/m² |
| Intrastat | 48194000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 12 cm |
| Prijs voor | 100 |
4939-250
250 Stuks
17, 71€
0,071€/Papieren
Op voorraad.
4943-100
100 Stuks
-15% 5, 86€ Normale prijs 6,90 €
0,059€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord