- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
.Koop het met
4961-100
100 Stuks
7, 70€
0,077€/Papieren
Op voorraad.
4665-50
50 Stuks
9, 03€
0,181€/Airlaid
Op voorraad.
10042-50
50 Stuks
2, 84€
0,057€/Papieren
Op voorraad.
10564-100
100 Stuks
10, 07€
0,101€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 14+7x55cm |
| Ontwerp | Espigas |
| Materiaal | Papier |
| Toepassingen | Panadería |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 55 cm |
| Breedte | 14 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 36 g/m² |
| Intrastat | 48194000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 7 cm |
| Prijs voor | 125 |