Riem wit manillapapier van 60x43cm en 19g/m² voor bakkerijen en allerlei soorten handelszaken in het algemeen.
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 60x43cm |
| Ontwerp | Pak |
| Materiaal | Manilla-Papier |
| Producttype | Resmas Papel Manila |
| Toepassingen | Pasteleria |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 43 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 19 g/m² |
| Intrastat | 48059380 |
| Lang | 60 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Papel |
| Prijs voor | 800 |
Productrecensies / vraag en antwoord