- Pakket
- freeshipping
- laatste items
1000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is een doos van 1000 stuks.
20 pack of 50 Units for Box
.20 pakken van 50 stuks in een doos.
Koop het met
13113-25-14
350 Stuks
97, 48€
0,279€/Papieren
Op voorraad.
9201-50-6
300 Stuks
83, 54€
0,278€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 325 ml |
| Ontwerp | Delivery |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Cajas para Patatas Fritas |
| Totale Capaciteit | 325 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 10 cm |
| Vorm | Cubic |
| Hoogte | 12 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 1000 |
Productrecensies / vraag en antwoord