- Pakket
- freeshipping
- sale
500
De prijs is voor een pak van 500 stuks.
.Koop het met
13722-20
20 Stuks
-20% 17, 41€ Normale prijs 21,76 €
0,870€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 9x5,1x12cm |
| Ontwerp | Premium Gloss |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Envases de Cartón |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Breedte | 18,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 250 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 500 |
Productrecensies / vraag en antwoord