- Pakket
- laatste items
1000
De prijs is een doos van 1000 stuks.
.Koop het met
4946-100-10
1.000 Stuks
34, 10€
0,034€/Papieren
Op voorraad.
11154-100
100 Stuks
10, 14€
0,101€/PET
Op voorraad.
11417-100
100 Stuks
13, 73€
0,137€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 10+4x33cm |
| Ontwerp | Strepen |
| Materiaal | Vetwerend papier |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 33 cm |
| Breedte | 10 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 40 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 4 cm |
| Prijs voor | 1000 |