- laatste items
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Koop het met
5014-50-24
1.200 Stuks
55, 49€
0,046€/Papieren
Op voorraad.
5030-25-10
250 Stuks
88, 93€
0,356€/Papieren
Op voorraad.
5040-25-8
200 Stuks
111, 32€
0,557€/Papieren
Op voorraad.
550101-75
75 Stuks
21, 61€
0,288€/Suikerriet
Op voorraad.
550101-75-4
300 Stuks
69, 14€
0,230€/Suikerriet
Op voorraad.
550202-75-4
300 Stuks
105, 66€
0,352€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 355 ml |
| Ontwerp | Delicius |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Papieren Ijs Container |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 355 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 9,1 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 8,4 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 25 |