- Pakket
- laatste items
3400
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 3400 stuks.
.Koop het met
10092-100
100 Stuks
2, 08€
0,021€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25x25cm |
| Ontwerp | Ending |
| Materiaal | Tissue-Papier |
| Producttype | Servet |
| Uitgevouwen Breedte | 25 cm |
| Toepassingen | Cocktails y Degustaciones |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 25 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 25 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 3400 |
Productrecensies / vraag en antwoord