- laatste items
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Koop het met
70001-1
1 Stuks
35, 39€
35,393€/Papieren
Op voorraad.
6078-50
50 Stuks
3, 35€
0,067€/Dennenblad
Op voorraad.
20uses
6186-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Turquoise |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25x25cm |
| Ontwerp | Micropunt |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Servet |
| Toepassingen | Cocktails y Degustaciones |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 25 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 25 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord