- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 750 stuks.
.Koop het met
29008-100
100 Stuks
7, 39€
0,074€/Papieren
Op voorraad.
4946-100
100 Stuks
4, 26€
0,043€/Papieren
Op voorraad.
5312-100
100 Stuks
8, 91€
0,089€/Papieren
Op voorraad.
12786-1
1 Stuks
12, 35€
12,354€/Antibacteriële
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30x30cm |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | Sulfiet-Papier |
| Producttype | Servet |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 30 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 30 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 750 |
Productrecensies / vraag en antwoord