- Pakket
10.000
Perfect voor bedrijven die op elk detail letten: servetten voor dispensers van 17x17 cm. Klein in formaat, maar groot in het bieden van een handige en functionele ervaring.
Accessoires
Koop het met
70012-100-60
6.000 Stuks
82, 04€
0,014€/Papieren
Op voorraad.
70033-1
1 Stuks
12, 40€
12,403€/Servet
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Of het nu van dag tot dag is of voor speciale gelegenheden, er is geen tijd dat wegwerpservetten geen essentiële rol spelen aan tafel. Met deze must-have accessoires voor netheid en hygiëne tijdens het eten kunnen je klanten comfortabel hun handen en mond schoonmaken en ook hun kleding en tafel beschermen tegen ongewenste vlekken.
En wat is het grootste voordeel van deze servetten? Omdat ze van cellulose gemaakt zijn, vervullen ze niet alleen perfect hun functie, maar zijn ze ook voordelig en toegankelijk voor alle portemonnees en kunnen ze aan elke gelegenheid worden aangepast dankzij de vele designs. En het eindigt hier niet.
Het PEFC-label certificeert dat ons product afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en gecontroleerde bronnen, en draagt zo bij tot een duurzaam milieu.
Het FSC-keurmerk is een garantie voor duurzaamheid en garandeert dat het materiaal waarvan dit product is gemaakt, afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en zo bijdraagt tot de duurzaamheid van het milieu.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17x17cm |
| Ontwerp | Mini |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Servilletas 17x17 MiniServis |
| Toepassingen | Bar y Catering |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 17 cm |
| Certificate 1: FSC | Si |
| Certificate PEFC | JA |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 17 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 10.000 |
Productrecensies / vraag en antwoord