- Pakket
- Eco
4.000
Perfect voor bedrijven die elk detail tot in de puntjes verzorgen: papieren dispenserservetten van 17x17 cm. Klein in formaat, groot in impact.
Accessoires
Koop het met
70033-1-12
12 Stuks
119, 06€
9,922€/Servet
Op voorraad.
4011-100
100 Stuks
-20% 6, 56€ Normale prijs 8,20 €
0,066€/Papieren
Op voorraad.
4403-10-20
200 Stuks
67, 53€
0,338€/Kartonnen
Op voorraad.
5043-1000
1.000 Stuks
8, 70€
0,009€/Houten
Op voorraad.
5315-1
1 Stuks
37, 46€
37,462€/Papieren
Op voorraad.
6125-200
200 Stuks
19, 18€
0,096€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Of het nu van dag tot dag is of voor speciale gelegenheden, er is geen tijd dat wegwerpservetten geen essentiële rol spelen aan tafel. Met deze must-have accessoires voor netheid en hygiëne tijdens het eten kunnen je klanten comfortabel hun handen en mond schoonmaken en ook hun kleding en tafel beschermen tegen ongewenste vlekken.
En wat is het grootste voordeel van deze servetten? Omdat ze van cellulose gemaakt zijn, vervullen ze niet alleen perfect hun functie, maar zijn ze ook voordelig en toegankelijk voor alle portemonnees en kunnen ze aan elke gelegenheid worden aangepast dankzij de vele designs. En het eindigt hier niet.
Het FSC-keurmerk is een garantie voor duurzaamheid en garandeert dat het materiaal waarvan dit product is gemaakt, afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en zo bijdraagt tot de duurzaamheid van het milieu.
Het PEFC-label certificeert dat ons product afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en gecontroleerde bronnen, en draagt zo bij tot een duurzaam milieu.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17x17cm |
| Ontwerp | Mini |
| Materiaal | Ecologisch papier |
| Producttype | Servilletas 17x17 MiniServis |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 17 cm |
| Certificate 1: FSC | Si |
| Certificate PEFC | JA |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 19 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 17 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 4.000 |
Productrecensies / vraag en antwoord