- Pakket
- laatste items
3400
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 3400 stuks.
.Koop het met
70011-500-2
1.000 Stuks
51, 58€
0,052€/Placemat
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25x25cm |
| Ontwerp | Ending |
| Materiaal | Tissue-Papier |
| Producttype | Servet |
| Toepassingen | Cocktails y Degustaciones |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 25 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 25 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 3400 |
9984-100-24
2.400 Stuks
46, 15€
0,019€/Papieren
Op voorraad.
10009-50-24
1.200 Stuks
73, 45€
0,061€/Papieren
Op voorraad.
4351-100-60
6.000 Stuks
108, 90€
0,018€/Papieren
Op voorraad.