- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 200 stuks.
.Koop het met
35111-1
1 Stuks
21, 48€
21,478€/Plastic
Op voorraad.
4960-100
100 Stuks
5, 20€
0,052€/Papieren
Op voorraad.
125uses
7827-20
20 Stuks
13, 49€
0,675€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
9956-20
20 Stuks
13, 89€
0,695€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25x25cm |
| Ontwerp | Ending |
| Materiaal | Tissue-Papier |
| Producttype | Servet |
| Toepassingen | Cocktails y Degustaciones |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 25 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 25 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 200 |
9984-100
100 Stuks
2, 41€
0,024€/Papieren
Op voorraad.
10009-50
50 Stuks
3, 82€
0,076€/Papieren
Op voorraad.
4351-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.