Papieren servet met "Press" ontwerp van 40x40cm.
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
Accessoires
Koop het met
20uses
7078-21-6
126 Stuks
64, 90€
0,515€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7166-25-10
250 Stuks
101, 71€
0,407€/Plastic
Op voorraad.
125uses
7826-20
20 Stuks
12, 77€
0,638€/Herbruikbare
Op voorraad.
110683-50-10
500 Stuks
76, 75€
0,154€/Suikerriet
Op voorraad.
9099-30-16
480 Stuks
114, 71€
0,239€/Zakvouw
Op voorraad.
8969-60
60 Stuks
-20% 4, 32€ Normale prijs 5,40 €
0,072€/Zakvouw
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Of het nu van dag tot dag is of voor speciale gelegenheden, er is geen tijd dat wegwerpservetten geen essentiële rol spelen aan tafel. Met deze must-have accessoires voor netheid en hygiëne tijdens het eten kunnen je klanten comfortabel hun handen en mond schoonmaken en ook hun kleding en tafel beschermen tegen ongewenste vlekken.
En wat is het grootste voordeel van deze servetten? Omdat ze van cellulose gemaakt zijn, vervullen ze niet alleen perfect hun functie, maar zijn ze ook voordelig en toegankelijk voor alle portemonnees en kunnen ze aan elke gelegenheid worden aangepast dankzij de vele designs. En het eindigt hier niet.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40x40cm |
| Ontwerp | Times |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Servet |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 40 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 40 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 50 |