- Pakket
- freeshipping
- laatste items
360
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 360 stuks.
9 Bags 40 Units. for a Box.
.9 zakken 40 stuks in een doos.
Accessoires
Koop het met
4914-60-6
360 Stuks
-40% 60, 81€ Normale prijs 101,35 €
0,169€/Deksel
Op voorraad.
7172-25
25 Stuks
-10% 67, 41€ Normale prijs 74,90 €
2,696€/Kunststof
Op voorraad.
10026-30-16
480 Stuks
39, 68€
0,083€/Zakvouw
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 103ml |
| Ontwerp | Salad |
| Materiaal | Kartonnen |
| Totale Capaciteit | 1030 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 15,1 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 360 |
Productrecensies / vraag en antwoord