- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 40 stuks.
.Accessoires
Koop het met
4914-60
60 Stuks
-20% 13, 51€ Normale prijs 16,89 €
0,225€/Deksel
Op voorraad.
20uses
110602-4
4 Stuks
7, 91€
1,978€/Plastic
Op voorraad.
8723-100
100 Stuks
-30% 16, 94€ Normale prijs 24,21 €
0,169€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 103ml |
| Ontwerp | Salad |
| Materiaal | Kartonnen |
| Totale Capaciteit | 1030 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 15,1 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 40 |
Productrecensies / vraag en antwoord