- Pakket
- freeshipping
- sale
1000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 1000 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 720 ml |
| Ontwerp | Premium |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Doos Pop-Corn |
| Totale Capaciteit | 720 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 6,5 cm |
| Bovenste diameter | 9,6 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 17,7 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48191000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 1000 |
12743-25-14
350 Stuks
92, 69€
0,265€/Papier
Op voorraad.
522802-25-20
500 Stuks
141, 42€
0,283€/Papieren
Op voorraad.
12744-25-10
250 Stuks
79, 40€
0,318€/Paper
Op voorraad.