- Pakket
500
Kun je je de typische vetvrije papieren puntzak voorstellen, maar dan met een extra functionaliteit? De hoorntjes van frituurpapier met sauslipjes zijn er om aan al je behoeften te voldoen en je klanten een unieke eetervaring te geven.
Hij meet 26,5cm en heeft een inhoud van 250 g.
Koop het met
13104-25-10
250 Stuks
116, 52€
0,466€/Papieren
Op voorraad.
4397-100
100 Stuks
8, 30€
0,083€/BIO
Op voorraad.
5043-1000
1.000 Stuks
8, 70€
0,009€/Houten
Op voorraad.
5043-1000-6
6.000 Stuks
41, 76€
0,007€/Houten
Op voorraad.
15221-250-8
2.000 Stuks
90, 54€
0,045€/Papieren
Op voorraad.
8990-50-27
1.350 Stuks
61, 44€
0,046€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is ontworpen om bestand te zijn tegen vetten en oliën, waarbij het zijn integriteit en functionaliteit behoudt, zelfs bij contact met vette voedingsmiddelen. Ideaal voor gebruik in horeca-, catering- en voedingsomgevingen.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 26,5cm |
| Materiaal | Vetwerend papier |
| Producttype | Conos de Papel Fritos |
| Totale Capaciteit | 250g |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Kegel |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 220 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 26,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Resistente a la grasa | Ja |
| Type | Papel |
| Prijs voor | 500 |
12019-50-10
500 Stuks
39, 63€
0,079€/Papieren
Op voorraad.
6125-200-10
2.000 Stuks
153, 45€
0,077€/Papieren
Op voorraad.