- Eco
Papieren servet Eco-Vriendelijk Reliëf 30x30cm 1P (100 Stuks)
5023-100
100 Stuks
1, 55€
0,015€/Papieren
Op voorraad.
Kun je je de typische vetvrije papieren puntzak voorstellen, maar dan met een extra functionaliteit? De hoorntjes van frituurpapier met sauslipjes zijn er om aan al je behoeften te voldoen en je klanten een unieke eetervaring te geven.
Hij meet 26,5cm en heeft een inhoud van 250 g.
Koop het met
5023-100
100 Stuks
1, 55€
0,015€/Papieren
Op voorraad.
5312-100
100 Stuks
8, 91€
0,089€/Papieren
Op voorraad.
6120-100
100 Stuks
8, 31€
0,083€/Papieren
Op voorraad.
6121-100
100 Stuks
9, 86€
0,099€/Papieren
Op voorraad.
10240-1
1 Stuks
29, 54€
29,536€/Bediening
Op voorraad.
10355-1000
1.000 Stuks
72, 15€
0,072€/Graspapier
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is ontworpen om bestand te zijn tegen vetten en oliën, waarbij het zijn integriteit en functionaliteit behoudt, zelfs bij contact met vette voedingsmiddelen. Ideaal voor gebruik in horeca-, catering- en voedingsomgevingen.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 26,5cm |
| Materiaal | Vetwerend papier |
| Producttype | Conos de Papel Fritos |
| Totale Capaciteit | 250g |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Kegel |
| Hoogte | 265 mm |
| Breedte | 20,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 220 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 26,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Resistente a la grasa | Ja |
| Type | Papel |
| Prijs voor | 50 |
12019-50
50 Stuks
4, 95€
0,099€/Papieren
Op voorraad.
6125-200
200 Stuks
19, 18€
0,096€/Papieren
Op voorraad.
6184-50-10
500 Stuks
59, 65€
0,119€/Papieren
Op voorraad.