- Pakket
- freeshipping
- laatste items
2500
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 2500 stuks.
Koop het met
52002-100-10
1.000 Stuks
79, 13€
0,079€/Papieren
Op voorraad.
4397-100
100 Stuks
8, 30€
0,083€/BIO
Op voorraad.
6121-100-16
1.600 Stuks
126, 18€
0,079€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 23x8cm |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Dienblad |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 23cm |
| Breedte | 8cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 2500 |
4396-25-40
1.000 Stuks
100, 19€
0,100€/BIO
Op voorraad.
4409-100-10
1.000 Stuks
87, 05€
0,087€/Papieren
Op voorraad.