- Pakket
- freeshipping
250
Papieren cake doosje met venster kraft 14x14x5cm (250 stuks)
Koop het met
13116-25-20
500 Stuks
189, 85€
0,380€/Papieren
Op voorraad
Zie meer producten van:
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 14x14x5cm |
| Ontwerp | Premium Gloss |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Cajas de Cartón con Ventana |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 250 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 14 cm |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 250 |
Productrecensies / vraag en antwoord