- Pakket
- laatste items
450
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 450 stuks.
.Koop het met
4825-25-10
250 Stuks
62, 44€
0,250€/Papieren
Op voorraad.
12183-450
450 Stuks
37, 52€
0,083€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12x12x7cm |
| Ontwerp | Burger |
| Producttype | Cajas para Hamburguesas |
| Bodem breedte | 9,8 cm |
| Mondbreedte | 12 cm |
| Toepassingen | Take Away |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 7 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Bodem groot | 9,8 cm |
| Mond lengte | 12 cm |
| Prijs voor | 450 |
Productrecensies / vraag en antwoord