- Pakket
- laatste items
200
De prijs is voor een doos van 200 stuks.
.Accessoires
Koop het met
70013-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
7123-10
10 Stuks
32, 00€
3,200€/Plastic
Op voorraad.
9640-100
100 Stuks
2, 90€
0,029€/Papieren
Op voorraad.
125uses
7308-25
25 Stuks
14, 64€
0,586€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Wij weten dat als u ze op uw evenementen gebruikt, u ze nooit meer zult willen vervangen. Kartonnen borden hebben tallozevoordelen die ze ook bij grote evenementen en cateringdiensten onmisbaar hebben gemaakt. Wat zijn ze? We vertellen het je:
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Het lijdt geen twijfel dat deze kartonnen platen de meeste weerstand bieden. En waarom zeggen we dit zeker? Omdat ze een PP-laminaat hebben, polypropyleen, kunnen ze koud, warm, vloeibaar, droog of zelfs olieachtig en vet voedsel bevatten zonder zacht te worden, te barsten of te scheuren terwijl de eters genieten van uw heerlijke gerechten.
Omdat ze van plastic zijn, moeten PP-gelamineerde kartonnen borden na gebruik worden weggegooid in de kartonbak.
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 23x23cm |
| Ontwerp | Party |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Plaat |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 23 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 23 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | ECO |
| Prijs voor | 200 |
Productrecensies / vraag en antwoord