- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
54010-50
50 Stuks
4, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad.
4351-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
5011-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
7152-50
50 Stuks
5, 65€
0,113€/Papieren
Op voorraad.
5025-25-10
250 Stuks
-40% 42, 73€ Normale prijs 71,15 €
0,171€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø19cm |
| Ontwerp | Round |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 350 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 19 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord