- Eco
- laatste items
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Koop het met
20uses
4148-16
16 Stuks
8, 16€
0,510€/Herbruikbaar
Op voorraad.
45006-1
1 Stuks
24, 15€
24,152€/Papieren
Op voorraad.
4270-1
1 Stuks
12, 10€
12,100€/Zelfklevende
Op voorraad.
5012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
4851-80
80 Stuks
6, 09€
0,076€/Papieren
Op voorraad.
13428-50
50 Stuks
4, 48€
0,090€/Kartonnen
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø18cm |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Plaat |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø18 cm |
| Bodemdiameter | 105 mm |
| Bovenste diameter | 176 mm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 2,00 cm |
| Breedte | 18,00 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 18,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord