- Pakket
- freeshipping
- laatste items
740
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een 20 zakken van 37 aantallen in een doos. In totaal 740 aantallen
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 360 ml |
| Ontwerp | Wave |
| Materiaal | Golfkarton |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Aanbevolen capaciteit | 360 ml |
| Totale Capaciteit | 360ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,5 cm |
| Bovenste diameter | 9 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 11 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 740 |
4883-34-20
680 Stuks
162, 02€
0,238€/Papieren
Op voorraad.
12669-50-20
1.000 Stuks
-12% 94, 98€ Normale prijs 107,93 €
0,095€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord