- Pakket
- Eco
- freeshipping
- laatste items
2500
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
BioWare PLA Biologisch afbreekbare kartonnen beker, natuurlijke kleur, 8 Oz (210ml) inhoud. Perfect voor warme dranken. Gemaakt van 100% papier, van houtvezels geoogst in PEFC gecertificeerde bossen.
De prijs is voor de Doos van 2.500 Stuks. 25 Pakjes van 100 Stuks
Accessoires
Koop het met
7245-100-8
800 Stuks
93, 35€
0,117€/Wafeldoos
Op voorraad.
13643-125
125 Stuks
83, 44€
0,668€/Kraft
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 210 ml |
| Materiaal | Karton + PLA |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 210ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Breedte | 7 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Meetmarkering | 180 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 2500 |
5248-100-30
3.000 Stuks
262, 76€
0,088€/Papieren
Op voorraad.
4886-50-20
1.000 Stuks
120, 93€
0,121€/Papieren
Op voorraad.