- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
110602-4
4 Stuks
7, 91€
1,978€/Plastic
Op voorraad.
110723-50
50 Stuks
11, 80€
0,236€/Suikerriet
Op voorraad.
125uses
7582B2-20
20 Stuks
17, 90€
0,895€/Herbruikbaar
Op voorraad.
8865-1
1 Stuks
27, 87€
27,866€/Papieren
Op voorraad.
10174-250
250 Stuks
4, 76€
0,019€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 180 ml |
| Ontwerp | Bistro |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Papieren Bekers |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 180ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4,8 cm |
| Bovenste diameter | 7,4 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord