- laatste items
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
20 zakken van 50 stuks.
20 zakken van 50 stuks.
Koop het met
13841-100
100 Stuks
8, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad
Zie meer producten van:
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 300ml |
| Ontwerp | Bistro |
| Materiaal | Kartonnen |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 300ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,5 cm |
| Bovenste diameter | 7,4 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord