- Pakket
- laatste items
300
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 300 stuks.
Zie meer producten van:
Kwaliteit en duurzaamheid in één. Onze palmblad kommen zijn ideaal voor het serveren van zowel vaste als vloeibare gerechten, warm of koud, en elk ander type bereiding dat diepte vereist om morsen te voorkomen: salades, pasta, rijst, desserts en nog veel meer. Veelzijdig, toch?
Servies van palmblad kommen wordt geproduceerd via een volledig milieuvriendelijk en duurzaam proces. De areca palmbladeren worden pas verzameld nadat ze op natuurlijke wijze van de boom zijn gevallen – er hoeven dus geen bomen te worden gekapt. Na het verzamelen worden de bladeren schoongemaakt en met hitte en druk in de gewenste vorm geperst.
Nu je weet hoe ze gemaakt worden, zul je zeker ook onder de indruk zijn van de voordelen die palmblad kommen bieden.
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 6,3x6,3cm |
| Materiaal | Palm blad |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 6,3 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 300 |
11236-25-8
200 Stuks
42, 11€
0,211€/Palmblad
Op voorraad.
10375-30-25
750 Stuks
209, 21€
0,279€/Palmblad
Op voorraad.
11950-25-20
500 Stuks
105, 71€
0,211€/Palm
Op voorraad.
11953-25-20
500 Stuks
127, 65€
0,255€/Palm
Op voorraad.
41019-50-20
1.000 Stuks
398, 14€
0,398€/Bamboe
Op voorraad.