- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
Koop het met
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
5275-25
25 Stuks
12, 79€
0,512€/Papieren
Op voorraad.
5979-25
25 Stuks
9, 16€
0,366€/Palmblad
Op voorraad.
5983-25
25 Stuks
12, 08€
0,483€/Palmblad
Op voorraad.
6282-100
100 Stuks
3, 17€
0,032€/Houten
Op voorraad.
44045-50
50 Stuks
3, 47€
0,069€/Houten
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Kwaliteit en duurzaamheid in één. Onze palmblad kommen zijn ideaal voor het serveren van zowel vaste als vloeibare gerechten, warm of koud, en elk ander type bereiding dat diepte vereist om morsen te voorkomen: salades, pasta, rijst, desserts en nog veel meer. Veelzijdig, toch?
Servies van palmblad kommen wordt geproduceerd via een volledig milieuvriendelijk en duurzaam proces. De areca palmbladeren worden pas verzameld nadat ze op natuurlijke wijze van de boom zijn gevallen – er hoeven dus geen bomen te worden gekapt. Na het verzamelen worden de bladeren schoongemaakt en met hitte en druk in de gewenste vorm geperst.
Nu je weet hoe ze gemaakt worden, zul je zeker ook onder de indruk zijn van de voordelen die palmblad kommen bieden.
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 6,3x6,3cm |
| Materiaal | Palm blad |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 6,3 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 50 |
11236-25
25 Stuks
6, 58€
0,263€/Palmblad
Op voorraad.
10375-30
30 Stuks
10, 45€
0,348€/Palmblad
Op voorraad.
11950-25
25 Stuks
6, 61€
0,264€/Palm
Op voorraad.
11953-25
25 Stuks
7, 97€
0,319€/Palm
Op voorraad.
41019-50
50 Stuks
24, 89€
0,498€/Bamboe
Op voorraad.