Papieren dienblad Rechthoekige vorm wit 31x38cm (50 stuks)
52006-50
50 Stuks
38, 87€
0,777€/Papieren
Op voorraad.
Palmblad dienblad Rechthoekige vorm 28x18x1,5cm (10 stuks)
Koop het met
52006-50
50 Stuks
38, 87€
0,777€/Papieren
Op voorraad.
11318-100
100 Stuks
-20% 10, 05€ Normale prijs 12,56 €
0,100€/Wegwerp
Op voorraad.
5982-25
25 Stuks
18, 67€
0,747€/Palmblad
Op voorraad.
550103-75
75 Stuks
32, 82€
0,438€/Suikerriet
Op voorraad.
550203-75
75 Stuks
28, 82€
0,384€/Plastic
Op voorraad.
110722-50
50 Stuks
10, 07€
0,201€/Suikerriet
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Maak uw duurzame servies compleet met onze praktische palmbladeren dienblad. Als u ze ziet, twijfelt u er niet aan dat onze dienbladen uniek en duurzaam zijn. Gemaakt van bladeren die op natuurlijke wijze van de boom zijn gevallen, hebben onze schalen een kleur en nerf die onmogelijk na te maken zijn.
Het palmbladeren servies wordt geproduceerd via een volledig ecologisch en duurzaam proces. De bladeren van de arecapalm worden op volledig natuurlijke wijze geoogst zodra ze zijn gevallen, zodat er geen bomen hoeven te worden gekapt voor de vervaardiging ervan. Na de oogst worden ze schoongemaakt en met hitte en druk behandeld om ze de gewenste vorm te geven.
En na te hebben gesproken over hun productieproces, gaan we u vertellen over al hun voordelen. Er zijn er veel en ze zullen je zeker verrassen.
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 28x18cm |
| Ontwerp | Chef |
| Materiaal | Palm blad |
| Producttype | Dienblad |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 300ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 1,5 cm |
| Breedte | 18 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 28 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 10 |
Productrecensies / vraag en antwoord