Papieren servet zwart 20x20cm 2C (100 stuks)
70013-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
Palmblad dienblad Rechthoekige vorm 16x12,5x3cm (25 stuks)
Koop het met
70013-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
5980-25-8
200 Stuks
87, 76€
0,439€/Palmblad
Op voorraad.
5982-25
25 Stuks
18, 67€
0,747€/Palmblad
Op voorraad.
5984-25
25 Stuks
15, 37€
0,615€/Palmblad
Op voorraad.
8202-50-6
300 Stuks
-40% 36, 97€ Normale prijs 61,64 €
0,123€/Suikerriet
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 16x12,5cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | Palm blad |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | 12,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Lang | 16 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 25 |
Productrecensies / vraag en antwoord