- laatste items
De prijs is voor 250 stuks.
.Koop het met
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
4452-100
100 Stuks
7, 84€
0,078€/Plastic
Op voorraad.
4466-100
100 Stuks
1, 63€
0,016€/Plastic
Op voorraad.
4469-100
100 Stuks
2, 98€
0,030€/Plastic
Op voorraad.
4841-100
100 Stuks
16, 63€
0,166€/Plastic
Op voorraad.
4269-1
1 Stuks
8, 95€
8,954€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17,5x13cm |
| Ontwerp | Documents |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 17,5 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Lang | 13 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakking |
| Prijs voor | 250 |
Productrecensies / vraag en antwoord