- Pakket
- freeshipping
200
Crème Non-Woven zak, met korte hengsels, 25+10x30cm en 100gr/m² grammage.
Zie meer producten van:
Beschrijving: Gehechte zak met korte hengsels, 25+10x30cm en 100gr/m² aan grammage. Het is gemaakt van niet-geweven stof, bestand tegen zowel lage als hoge temperaturen. Het is herbruikbaar en wasbaar.
Toepassing: Ze hebben een brede toepassing. Ze zijn perfect voor zowel commercieel als particulier gebruik. Ze garanderen dat ze allerlei producten kunnen vervoeren of een geschenk kunnen geven op een comfortabele, elegante en veilige manier.
Kleur: Crème
Materiaal: Niet geweven
Afmetingen:
Breedte: 25 cm
Veersprong: 10 cm
Hoogte: 30 cm
Grammage: 100 gr/m²
Presentatie: 8 Verpakkingen van 25 stuks.
| Kleur | Crèmekleur |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25+10x30cm |
| Ontwerp | Premium |
| Materiaal | TNT PP (Niet-Geweven Stof) |
| Producttype | Bolsas de tela TNT |
| Opening grootte | 10 cm |
| Toepassingen | Transporte |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 25 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Grammage | 100g/m2 |
| Intrastat | 39262000 |
| Balg | 10 cm |
| Prijs voor | 200 |
12580-25-8
200 Stuks
156, 82€
0,784€/Zwarte
Op voorraad.
12576-25-8
200 Stuks
156, 82€
0,784€/Blauw
Op voorraad.
12570-25-8
200 Stuks
156, 82€
0,784€/Crèmekleur
Op voorraad.
12573-25-8
200 Stuks
156, 82€
0,784€/Rood
Op voorraad.
12569-25-8
200 Stuks
156, 82€
0,784€/Wit
Op voorraad.