- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Niet geweven PLUS Tafelkleed rol crème 1,2x50m P40cm (1 stuk)
Koop het met
125uses
8027-12-12
144 Stuks
220, 91€
1,534€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7826-20-21
420 Stuks
214, 46€
0,511€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
In veel bars en cafés is het vaak nodig om de indeling van de tafels te veranderen om de klanten comfortabel te laten genieten. In deze gevallen kan de beschikbaarheid van verschillende maten tafelkleden cruciaal zijn.
Gelukkig hebben wij de perfecte oplossing voor u! Met onze TNT-tafelkleden op rol kunt u ze op maat snijden naargelang wat u voor elke tafel nodig hebt. Dit verbetert niet alleen de efficiëntie van de service en vermindert afval, maar maakt het ook gemakkelijker om uw service voor te bereiden.
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1,2x50m |
| Ontwerp | Plus |
| Materiaal | TNT PP (Niet-Geweven Stof) |
| Producttype | Manteles en Rollo |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 1,20 m |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 56031290 |
| Lang | 5.000,00 cm |
| Micronage | 15 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 1 |
Productrecensies / vraag en antwoord