Witte plastic koffielepel van 120 mm, gemaakt van polypropyleen (PP), ideaal voor gebruik in alle soorten afhaalservices, evenementen en catering.
Accessoires
Koop het met
20uses
7052-20
20 Stuks
6, 90€
0,345€/Plastic
Op voorraad.
125uses
640415-15
15 Stuks
6, 69€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640521-12
12 Stuks
5, 74€
0,478€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Certificering die de afwezigheid van Bisfenol A (BPA) garandeert en een verantwoorde, milieuvriendelijke productie waarborgt.
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Beschrijving: Wegwerp koffielepel van wit plastic, gemaakt van polypropyleen (PP), ideaal voor gebruik in horeca, catering, evenementen en afhaalbedrijven.
Aanbevolen gebruik: Perfect voor koffie, infusies, desserts, yoghurt en alle soorten warme of koude gerechten.
Kleur: Wit.
Materiaal: Polypropyleen (PP).
Afmetingen:
Lengte: 12 cm (120 mm).
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12 cm |
| Ontwerp | Lux Dessert Spoon |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Cubiertos de Plástico |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 1,20 cm |
| Breedte | 3,10 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 3,0 g |
| Lang | 14,10 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 100 |